Stůl Pinguin Kitchen XL

Kód: 642360
Značka: Pinguin
3 246 Kč –20 %
7674 stul pinguin kitchen xl
3 246 Kč –20 % 2 597 Kč 2 146 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Praktická skládací plátěná skříňka ideální pro dlouhodobé kempování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříňka obsahuje šest vnitřních polic pro uložení nádobí nebo trvanlivých potravin a na vrchní straně poskytuje pracovní/odkládací prostor.

Konstrukce je vyrobena z ocelových trubek o průměru 18mm. K té je připevněn plášť z polyesterové tkaniny s PU zátěrem, do kterého se vkládají poličky z dřevovláknité desky s laminací. Stejná deska je připevněna k vrchní straně konstrukce.

Dvířka na zip lze po otevření uchytit páskami se suchým zipem. Část zadní stěny je ze síťoviny, takže dovnitř proniká denní světlo, což vám usnadní orientaci. Celou skříň lze složit do přepravního obalu o rozměrech 110 x 54 x 10 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Hmotnost: 8.7 kg
Hmotnost: 9600 g
Konstrukce: Ocelové trubky ⌀16mm, Polyesterová textilie, Dřevovláknitá deska s laminací
Nosnost: 100 kg
Rozměry: 110 x 54 x 90 cm
Rozměry po sbalení: 110 x 54 x 10 cm
Typ: Nábytek

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.