Vařič Pinguin Spider

Kód: 608045
Značka: Pinguin
887 Kč –20 %
7356 varic pinguin spider
887 Kč –20 % 710 Kč 587 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Volně stojící skladný plynový vařič vhodný i pro větší nádobí 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonosná konstrukce zvyšuje stabilitu vařiče především díky nízkému těžišti a malé výšce.

Robustní stavba a průměr základny 5-16 cm umožňují použití většího nádobí.

Díky tomu, že vařič stojí samostatně a s kartuší je spojen hadičkou, je možné náplně využít až do posledního zbytku. Tento princip navíc umožňuje použití různých typů kartuší, k tomu je však vždy potřeba redukce.

Díky tomu, že se podpěry vařiče dají složit ve dvou úrovních, je Spider velice dobře sbalitelný. Takto složený vařič poté můžete zabalit do přiloženého plastového obalu, který jej během přepravy chrání proti poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče
Hmotnost: 0.22 kg
Hmotnost: 230 g
Materiál: Nerezová ocel, Hliník
Palivo: Plyn
Piezo: Ne
Předehřev: Ne
Přepravní obal: Ano
Příkon: 3300 W
Typ připojení: Samostatně
Závětří: Ne
Položka byla vyprodána…

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.