Příbor Pinguin Spoon

Kód: 625004
Značka: Pinguin
140 Kč –20 %
Příbor Pinguin Spoon
140 Kč –20 % 112 Kč
Skladem (> 5 ks)

Nerezová skládací lžíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lžíce vyrobená z nerezové oceli se sklápěcí rukojetí.

Rukojeť vyrobenou z nerezového drátu lze sklopit a zkrátit ji tak na polovinu. Je také vybavena pojistkou proti nechtěnému sklopení.

Spoon je dodáván v textilním přepravním pouzdře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 30 g
Materiál: Nerezová ocel 18/8, polypropylen, silikon
Počet osob: 1 - 2
Přepravní obal: Ano
Rozměry: 37 x 155 / 90 mm

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.