Vařič Pinguin Surpass Steel

Kód: 609646
Značka: Pinguin
588 Kč –10 %
Vařič Pinguin Surpass Steel
588 Kč –10 % 529 Kč 437 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Velice skladný a lehký vařič 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon do kapsy

Jednoduchý design vařiče Surpass se řadí k nejlehčím a nejskladnějším vařičům na světě.

Široký hořák umožňuje příkon až 3820W.

Základna s průměrem 5 - 11 cm je kompatibilní s většinou vyráběných hrnců včetně našich nejprodávanějších Solo a Double.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče
Hmotnost: 0.06 kg
Hmotnost: 62 g
Materiál: Nerezová ocel, Hliník
Palivo: Plyn
Piezo: Ne
Předehřev: Ne
Přepravní obal: Ano
Příkon: 3820 W
Rozměry: ⌀110 x 70 mm
Typ připojení: Na kartuši
Závětří: Ne

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.