Vařič Pinguin Surpass Titan

Kód: 609042
Značka: Pinguin
934 Kč –10 %
Vařič Pinguin Surpass Titan
934 Kč –10 % 841 Kč 695 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Nejlehčí a velice skladný vařič 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý design vařiče Surpass titan jej řadí k nejlehčím a nejskladnějším vařičům na světě, proto jen těžko hledá konkurenci.

Se širokým hořákem o příkonu 2220W přivede 1L vody k varu do pěti minut.

Ramena vařiče o průměru 5 - 11 cm jsou kompatibilní s většinou vyráběných hrnců včetně našich nejprodávanějších Solo a Double.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče
Hmotnost: 0.05 kg
Hmotnost: 48 g
Materiál: Titan, Hliník
Palivo: Plyn
Piezo: Ne
Předehřev: Ne
Přepravní obal: Ano
Příkon: 2220 W
Rozměry: ⌀110 x 70 mm
Typ připojení: Na kartuši
Závětří: Ne

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.