Stůl Pinguin Table L

Kód: 617207
Značka: Pinguin
2 090 Kč –20 %
Stůl Pinguin Table L
2 090 Kč –20 % 1 672 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Lehký a skladný campingový stůl 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice skladný campingový stůl ideální pro čtyři osoby.

Nosnost 30kg.

Deska stolu je tvořena z hliníkových profilů spojených pruženkou, nohy jsou čtyřhranné hliníkové profily o straně 25mm z nichž jedna je výškově nastavitelná.

Spojovací části jsou vyrobeny z pevného a houževnatého plastu.

Ke stolu je dodáván i Polyesterový přepravní obal, který je z vnitřní strany opatřen PU zátěrem proti průniku vlhkosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Hmotnost: 5050 g
Konstrukce: Hliníková trubka ⌀16mm, hliníkový profil 53 x 10 x 600 mm
Nosnost: 30 kg
Rozměry: 110 x 70 x 70 cm
Rozměry po sbalení: 110 x 15 x 12 cm
Typ: Stoly
Položka byla vyprodána…

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.