Termoska Pinguin Vacuum Thermobottle 1.0L

Kód: 638684
Značka: Pinguin
503 Kč –20 %
Thermo bottle 2021
503 Kč –20 % 402 Kč 332 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Nerezová termoska se šroubovacím uzávěrem o objemu 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezová dvoustěnná vakuová termo láhev o objemu 1000 ml se šroubovacím uzávěrem a hrnkem.

Použitá potravinářská nerezová ocel 18/8. Broušený povrch termosky poskytuje stálý vzhled zakrývající případné škrábance.

Po 24 hodinách vroucí nápoj o počáteční teplotě 95°C v termosce dosahuje teploty okolo 65°C za venkovních podmínek 18°C. Láhev lze vložit do hrnku Alu Mug i Steel Mug a šetřit tak místo při balení.

pužití termosky v lese

Součástí termosky je vnější uzávěr, který zároveň slouží jako hrnek pro váš oblíbený nápoj. Vnitřní část hrnku je vyrobena ze zdravotně nezávadného polypropylenu BPA free (využíván např. u kojeneckých lahví, plastových příborech atd.), tento polypropylen je protažen až k okraji hrnku, což umožní vyšší komfort při pití.

nalévání čaje z termosky

Uzávěr termosky je opatřen závitem a silikonovým těsněním. Závit je na dvou stranách přerušen - pro nalévání není nutné úplné odšroubování. Uzávěr i těsnění je vyrobeno také zdravotně nezávadného polypropylenu BPA free a silikonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Hmotnost: 0.664 kg
Hmotnost: 536 g
Materiál: Nerezová ocel 18/8, polypropylen, silikon
Objem: 1 L
Rozměry: ⌀315 x 85 mm
Šířka uzávěru: 53 mm

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.