Nové Péřovky a Bundy od Acepac

Ve firmě Acepac se dějí věci...Doposud pouze bikepackingová značka vstupuje do segmentu oblečení a jasně nám ukazuje, že bikepacking není jen a pouze o jízdě na kole, ale prostě o tom být venku.

Dvě nové péřovky

Micron a Novum jsou skvěle sbalitelné péřové bundy s nízkou hmotností, které můžete využít jako svrchní vrstvu, nebo jako zateplovací vrstvu pod nepromokavou bundu. Novum je o něco málo teplejší než Micron kvůli větším komorám pro uložení výplně, díky čemuž je na budně méně švů.

Obě bundy jsou plněny prémiovým kachním peřím s plnivostí 700+ Cuin, které je chráněno technologií Teflon zabraňující péřové výplni absorbovat vlhkost z prostředí. Svrchní vrstvu tvoří materiál Toray 10D Nylon Airtastic což je hustě tkaná avšak prodyšná tkanina z nylonu, která chrání proti silnému větru a zároveň dovoluje vašemu tělu volně dýchat.

Tři nové bundy

Contour Alpha

Contour Alpha je lehká a dobře sbalitelná větrovka s prodyšnou izolací Polartec Alpha. Tento izolační materiál velmi dobře udrží teplo, ale zároveň rychle odvede vlhkost pryč od těla, navíc při nízké hmotnosti. Byl původně vyvinut pro americké speciální jednotky, což rozhodně mluví ve prospěch jeho kvality a všestrannosti. Jako svrchní materiál jsme použili ultralehkou nylonovou tkaninu Nylon Airpore. Contour Alpha je z našich tří bundových novinek určitě ta nejvšestrannější. Hodí se na jakékoli více i méně sportovní aktivity, při kterých se aspoň trochu zahřejete

Levity

Levity je technická zateplená bunda. Jako izolační vrstvu jsme použili termoizolační materiál BHB Micro. Ten svými parametry patří v outdoorovém světě mezi špičku pro extrémní použití. Kombinací mikrovláken se strukturou silnějších dutých vláken je u něj dosaženo vynikajících tepelně izolačních vlastností. Svrchní materiál je pak ultralehká nylonová tkanina Nylon Airpore. Levity je ale nejen teplá a prodyšná, hlavně díky odvětrávání v podpaží, ale i velmi lehká.

Contour Air

Contour Air je větrovka z ultralehkého nylonového materiálu Nylon Airpore. Najde své využití celoročně - v zimě jako ochrana před větrem na spodní vrstvy, v létě jako klasická větrovka a částečně i pláštěnka. Jde nám zkrátka o maximální jednoduchost a univerzálnost při zachování co největšího pohodlí.