Novinka od Pinguinu - karimatky Stream

Představujeme vám novinku od značky Pinguin - letní karimatky Stream. 55 cm šířky v nejširším místě v případě Mummy, po celé délce v případě Regular a Comfort a výška po nafouknutí 5 cm zajistí optimální poměr komfortu a hmotnosti karimatky. Díky rovnoměrnému svařování netvoří komory tubusy, což ještě více zvyšuje pohodlí uživatele. Varianta Comfort má navíc integrovaný polštářek se samostatným ventilem pro ideální pohodlí. Nylonová tkanina s Ripstop úpravou o tloušťce vlákna 40D zaručuje vysokou odolnost. Karimatka je vybavená duálním plochým ventilem kompatibilním s nafukovacím Air Bagem.

DLF - Dual Layer Flat Valve - plochý dvouvrstvý ventil se zpětnou klapkou pro snazší nafukování/vyfukování a regulaci tlaku v karimatce. Po otevření svrchní vrstvy ventilu karimatku snadno nafouknete díky zpětné klapce bez ztráty tlaku. Zatlačením klapky lze jemně regulovat tlak v matraci. Po otevření druhé vrstvy je ventil plně otevřen a je možné karimatku snadno vyfouknout.

SCC - Single Chamber Construction - ultralehká konstrukce nafukovacích karimatek s jednou komorou navržená pro dosažení minimální hmotnosti a maximální sbalitelnosti.