Brašna Acepac Bar Roll MKIII

Kód: 148009 148023 Zvolte variantu
1 462 Kč 1 208 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Válcová brašna na řídítka o objemu 16L s vyjímatelnou vodotěsnou vložkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brašnu je možné namontovat na široké spektrum řídítek. Oboustranné rolovací uzavírání brašny se sponami Nifco (-20°C)  pro snadné ovládání v rukavicích je možné rolovat jako klasický drybag sepnutím spon u vstupu do brašny. Brašna je navržena tak, že je možné její objem regulovat rolováním z obou stran na 8-16L (30-60 cm).

Použitý hlavní materiál Nylon Robic (PU zátěr 1500 mm H20), odolná a lehká tkanina. Součástí brašny je vyjímatelná vodotěsná vložka (zátěrovaná Nylon RipStop textilie, PU 5000 mm s podlepenými švy), která zaručeně udrží převážený obsah brašny v suchu.

Exponovaná místa, kde se brašna dotýká hlavové trubky, brzdových a řadících páček, jsou vyztužena druhou vrstvou Nylon robic tkaniny.

Použité polypropylenové popruhy (100% recyklovatelné) mají hrubou strukturu, neprokluzují ve sponách.

Namáhané švy jsou pojištěny tzv. Bartack stehem ( cikcak ), všechny použité nitě jsou polyesterové s velkým průměrem vlákna pro maximální pevnost. Řetěz z popruhu na dně brašny pro její připevnění k bočním kompresním popruhům batohu pro snadný transport brašny v členitém terénu, kde je třeba plně využít zdvihů kola nebo v dopravních prostředcích.

Na Bar Roll lze připnout Bar Bag a zvýšit tak celkový objem využitelný na řídítkách.

The bag can be mounted on a wide range of handlebars. Double-sided rolling closure of the bag with Nifco buckles (-20°C) for easy handling in gloves can be rolled like a classic drybag by closing the buckles at the entrance to the bag. The bag is designed so that its volume can be regulated by rolling from both sides to 8-16L (30-60cm).

Used main material Nylon Robic (PU coating 1500 mm H20), durable and light fabric. A part of the bag is a removable waterproof insert (coated with Nylon RipStop fabric, PU 5000 mm with taped seams), which is guaranteed to keep the transported contents of the bag dry.

Exposed areas where the bag touches the head tube, brake and gear levers are reinforced with a second layer of Nylon Robic fabric.

Used polypropylene straps (100% recyclable) have a rough structure, they do not slip in the buckles.

Stressed seams are secured with the so-called Bartack stitch (zigzag), all yarns used are polyester with a large fiber diameter for maximum strength. Strap chain at the bottom of the bag for attaching it to the side compression straps of the backpack for easy transport of the bag in rugged terrain, where it is necessary to make full use of suspension travel or in vehicles.

The Bar Bag can be attached to the Bar roll to increase the total volume usable on the handlebars.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řídítkové brašny
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 450 g
Rozměry: ø 18,5 x [30-60] cm
Objem: 16 L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Acepac

Česká firma zabývající se výrobou bikepackingových brašen.

Kdo jsme

Skupina obyčejných chlápků s cestovatelskými a freerideovými ambicemi. Rádi jezdíme členitým terénem po více či méně udržovaných stezkách a objevujeme nám dosud neznámá území.

Proč bikepacking

Prvotní myšlenka byla jednoduchá, delší doba strávená v sedle, na trailu. Nebavilo nás se každé odpoledne za soumraku vracet z právě objevených míst. Začali jsme přemýšlet nad vícedenními výpravami. Objevili jsme Bikepacking a začali zkoušet připevnění vybavení na přespání na naše trailová kola. Brašny dostupné v té době nevyhovovaly našim požadavkům, nebyly kompatibilní s naším jízdním stylem.

Jak

Naše brašny testujeme na trailech a trailových kolech v členitém terénu, který je nám blízký. Tomu odpovídá jejich odolné provedení a systém připevnění. Odolnost, možnost výměny jednotlivých komponent brašen a jednoduchost používání jsou hlavními pilíři při jejich vývoji. V členitém terénu se chtě-nechtě občas padá, naše brašny to musí vydržet.