Impregnace Gear Aid Seam grip + TF

Kód: 106077
495 Kč 409 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Přípravek na vodní bázi na rekonstrukci polyuretanových zátěrů, např. podlážek stanů, lodních pytlů nebo autoplachet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek na vodní bázi určený k vodotěsné rekonstrukci polyuretanových zátěrů, tedy zejména k opravě prodřených míst na podlážkách stanů, lodních pytlů, autoplachet apod. Po opravě je zaručena úplná vodonepropustnost. Dodává se v plastové lahvi o obsahu 250 ml, aplikace nejlépe špachtlí, případně i štětcem. Oprava je úspěšná, pokud je nosná textilie soudržná. Není vhodný ke scelování trhlin a otvorů. Jedno balení vystačí na vytvoření zátěru o ploše 7,5 m2. Zátěr je matný, téměř neviditelný, doba schnutí až 24 hodin.
Návod k použití: Přípravek nanášíme na opravovanou zátěrovanou tkaninu zásadně ze strany, ze které očekáváme průsak vody. Na podlážku stanu se nanáší zásadně zdola, stan musíme mít vlastně naruby a podlážku opravovat po částech, abychom zamezili stékání. Přípravek nanášíme štětcem nebo stěrkou na opravované místo. Větší plochy opravujeme postupně na několikrát. Vždy vyčkáme, až přípravek dokonale zaschne a nelepká, přibližná doba polymerace je 24 hodin. Před skládáním stanu se doporučuje poprášit nový zátěr mastkem proti slepení.

  • Materiál: vodní emulze polyuretanové pryže
  • Balení: plastová láhev 250 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke stanům
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 250 ml
Způsob aplikace: Postřikem
Impregnace membránových produktů: Ne
Impregnace tropika stanů: Ano
Hořlavý: Ano
Skladovací teplota: Do 50°C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Gear Aid

Hlavním posláním společnosti Gear Aid vždy bylo dostat lidi ven do přírody. A naučit je opravovat si své milované outdoorové vybavení. V roce 1981 začala opravovat potápěčské vybavení. Následně se sortiment rozšířil na nejrůznější lepidla, opravné pásky, impregnace a další nezbytné potřeby pro opravy.