Vařič Campout Portable Stove

Kód: 676099
Akce Novinka
Značka: Campout
990 Kč –49 % 503 Kč 416 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Samostatně stojící velký kempingový vařič

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfort do kempu

Tohohle mazlíka si na přechod hor zrovna nevyberete, na týdenní pobyt v kempu, ať už pod stanem, v karavanu, nebo pokud holdujete #vanlife, tam už se k použití přím nabízí.

Díky velikosti vařiče je velice stabilní a plotýnka s rameny o průměru 8 - 28 cm bez problému zvládne i velké hrnce z rodinných kempingových sad. Na fotce například s největším hrncem ze sady Pinguin Trio L.

Uživatelskému komfortu navíc přispívá i jednoduché a intuitivní ovládání. Páčkou na přední straně vařiče připojíte kartuši v zásobníku a otáčením kolečka výkonu regulujete průtok plynu. Úplným přetočením kolečka navíc škrtnete vestavěným piezozapalovačem, takže není třeba hledat pokaždé zápalky.

Vařič je kompatibilní jen s bajonetovými kartušemi 220g, tzv. "šlehačka". Je vybaven tlakovou pojistkou, která kartuši odpojí v případě nebezpečí. Kompatibilitu máme otestovanou s kartušemi Pinguin Travel gas 220g.

Praktický kufřík usnadní přepravu vařiče a ochrání jej před poškozením. Do kufříku nelze vedle vařiče vložit náhradní kartuše, je však možné jednu kartuši ponechat bezpečně odpojenou přímo ve vařiči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg
Hmotnost: 1633 g
Materiál: Nerezová ocel, Hliník
Palivo: Plyn
Piezo: Ano
Předehřev: Ne
Přepravní obal: Ano
Příkon: 2200 W
Typ připojení: Kartuše uvnitř
Tlaková pojistka: Ano