Chánič páteře Sas-Tec SAS-TEC SC1-CB52

Kód: 367096
Značka: Pinguin
438 Kč –20 %
6372 chanic patere sas tec sas tec sc1 cb52
438 Kč –20 % 350 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Lehký chránič páteře z viskózní elastické pěny s vynikajícími hodnotami absorbce nárazů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chránič je vhodný pro batoh Flux 15, ročník 2020. 

Zbytková síla podle EN 1621-2 kolem hodnoty 13 kN (mezní úroveň úrovně 1 je 18 kN).

Anatomicky dokonale přizpůsobitelný a téměř neznatelný díky své poddajnosti a nízké váze.

Vlastnosti: Chránič není nárazem zničen a může být dále používán Chránič je omyvatelný (po vyjmutí z batohu, pouze ruční praní / absorpce vody méně než jedno procento)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bikepacking brašny
Hmotnost: 0.15 kg
Hmotnost: 0.17 kg
Hmotnost|1: 0.17 g
Materiál: Viskózní elastická pěna
Rozměry: 390 x 150 x 145 mm
Úroveň ochrany: 1

Logo Pinguin

Česká Republika - 1989

Patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.

Velmi dobrou pozici na trhu si vybudovaly také spacáky Pinguin určené jak pro běžné outdoorové aktivity, tak pro extremní použití, nabídku vybavení do přírody doplňuje řada turistických batohů. Značka Pinguin se stále častěji prosazuje též prostřednictvím neustále se vyvíjející a rozšiřující nabídky membránového a softshellového oblečení. Jako velmi úspěšný tah dnes firma hodnotí, že před časem při výběru funkčního materiálu vsadila na japonskou membránu Gelanots a u novějších modelů používá membránu ACD, která díky své kvalitě a vysokým technickým parametrům tvoří již několik let jádro výrobního programu nepromokavého prodyšného oblečení této značky.